MENU
KOŠÍK

Patch kábel optický duplex ST-SC 50/125 2m MM

Patch kábel optický duplex ST-SC 50/125 2m MM
Dočasne nedostupný
Patch kábel optický duplex ST-SC 50/125 2m MM
7,54€
  • Sklad: Dočasne nedostupný
  • Kód produktu: 509899
  • Váha: 0.12kg
  • Ďalšie naskladnenie dňa: ks
Optický patch kabel duplexOptické patch káble sú určené k prepojeniu aktívnych zariadení ako sú (HUB, media konvertor, pracovné stanice) s pasívnymi (optický rozvádzač, optická vaňa).V optických kabelážach sa používajú aj tzv. Duplexné káble pre pripájanie kamerových systémov, priemyselných televíziou apod.Technické parametrepatchcord: duplexnákonektor: ST-SCtyp kábla: 50/125dĺžka: 2m

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA