MENU
KOŠÍK

Prevodník TP-Link TL-FC311B-2 Transceiver, WDM, SM, 10/100/1000Mbps, 2km

Prevodník TP-Link TL-FC311B-2 Transceiver, WDM, SM, 10/100/1000Mbps, 2km
Prevodník TP-Link TL-FC311B-2 Transceiver, WDM, SM, 10/100/1000Mbps, 2km
Prevodník TP-Link TL-FC311B-2 Transceiver, WDM, SM, 10/100/1000Mbps, 2km
Prevodník TP-Link TL-FC311B-2 Transceiver, WDM, SM, 10/100/1000Mbps, 2km
Dočasne nedostupný
Prevodník TP-Link TL-FC311B-2 Transceiver, WDM, SM, 10/100/1000Mbps, 2km
Prevodník TP-Link TL-FC311B-2 Transceiver, WDM, SM, 10/100/1000Mbps, 2km
Prevodník TP-Link TL-FC311B-2 Transceiver, WDM, SM, 10/100/1000Mbps, 2km
Prevodník TP-Link TL-FC311B-2 Transceiver, WDM, SM, 10/100/1000Mbps, 2km
Prevodník TP-Link TL-FC311B-2 Transceiver, WDM, SM, 10/100/1000Mbps, 2km
26,41€
  • Sklad: Dočasne nedostupný
  • Kód produktu: 52740094
  • Váha: 0.44kg
  • Ďalšie naskladnenie dňa: 157067

TL-FC311B-2 je opticko metalický WDM konvertor z RJ45 na optický SC konektor. Jeho maximálna priepustnosť je 1000 Mbps FD, čomu je prispôsobený aj ethernetový port, ktorý s vaším zariadením môže komunikovať 10 / 100 / 1000 Mbps.

Konvertor je možné použiť až na vzdialenosť 2 km so single-mode (9 / 125 um) optickým vláknom zakončeným jedným SC konektorom. Vlnová dĺžka je 1310 / 1550 nm (Tx/Rx) a pre správnu funkčnosť je potrebné mať na protiľahlej strane najlepšie model TL-FC311A-2, ktorý má opačné Tx a Rx ako tento model.

Špecifikácie

Optika

  • Pre typ kábla: Single Mode
  • Prenosová rýchlosť: 1000 Mbps
  • Vlnová dĺžka – Tx/Rx: 1310 / 1550 nm
  • Dosah: 2 km

Konektory a rozhrania

  • Optické konektory: 1x SC
  • Rýchlosť LAN: 1x 1000 Mbps
  • Optické rozhranie: 1x 1000 Mbps

Napájanie

  • Typ napájania: DC konektor
  • Napájanie cez konektor/svorkovnicu: 5 V / 0,6 A
  • Max. spotreba energie: 3 W

Fyzické charakteristiky

  • Prevádzková teplota: 0 až 50 °C
  • Rozmery (Š x V x H): 73 x 27 x 95 mm

Obsah balenia

  1. Konvertor
  2. Napájací adaptér 5 V / 0,6 A

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!